Rubriky:

Golf

Golfová hvězda Ballesteros má nádor na mozku

12. října 2008 19:27 - MADRID

Slavný španělský golfista Severiano Ballesteros má nádor na mozku. Vítěz pěti turnajů kategorie major, který začátkem týdne zkolaboval a byl převezen do nemocnice, to dnes řekl agentuře EFE.

Jednapadesátiletý golfista se v úterý podrobí biopsii a lékaři poté rozhodnou o dalším postupu. Ballesterose trápily zdravotní potíže už loni, kdy u něj lékaři objevili nepravidelný rytmus srdce.

Ballesteros ukončil profesionální kariéru v loňském roce, kvůli opakovaným zdravotním problémům se zády a koleny však už delší dobu vůbec nehrál. Golfem se živil 33 let, během nichž třikrát vyhrál British Open a dvakrát US Masters. Na kontě má 89 turnajových prvenství, to poslední slavil před jedenácti lety při Spanish Open.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.