Rubriky:

Golf

Ypsilonka má šikovné hráče

13. října 2008 11:11

Ondřej Lieser a Tereza Vavrušková, oba Ypsilon Golf Resort Liberec, získali na Konopišti tituly ze 4. ročníku turnaje Tipsport Pohár Mistrů golfových klubů 2008.

Po velmi vyrovnaném průběhu turnaje zvítězil Ondřej Lieser (72–71) o jednu ránu před favorizovaným Jiřím Kordou (74–70) z Beskydského GK, třetí skončil Martin Vlček (78–71) z GC Beřovice.

V kategorii žen si Tereza Vavrušková (74–70) vytvořila náskok, který ve finalovém kole ještě zvětšila. Boj o druhé místo byl naopak velmi dramatický. Kristina Hostáková (79–73) z GC Hradec Králové zahrála důležité birdie na 16. jamce (Radecký) a odpoutala se od třetí Karolíny Vlčkové (77–76) z GK Líšnice.

V. ročník Tipsport Pohár Mistrů golfových klubů se podle informace Czech Golf Production uskuteční ve dnech 10. – 11. října 2009 opět na hřištích Golf Resortu Konopiště.


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.