Rubriky:

Golf

Čejka se vrací už teď

27. října 2008 11:48

O týden dříve, než původně ohlásil, se na PGA Tour vrátí Alex Čejka. Po dvouměsíční pauze bude hrát od čtvrtka na Floridě. Turnaj vysílá ČT 4 Sport.

„Cítím se dobře, lékaři mi dali zelenou a v minulých dnech jsem dobře potrénoval,“ uvedl 37letý Čejka na svých internetových stránkách.

Jeho plány pro golf na Gin sur Mer Classic, předposledním turnaji oficiální sezony, samozřejmě nejsou grandiozní. „Nikdo ode mě nemůže po dvou měsících očekávat zázraky. Na závěrečných dvou turnajích chci vydělat pár dolarů do money listu a dobře se připravit na listopadový World Cup v Číně,“ dodal Čejka, který od začátku srpna laboroval se zraněním krční páteře a podstoupil dokonce dva operační zákroky.

Týden po Gin sur Mer Classic v Palm Coast čeká Čejku ještě turnaj v Lake Buena Vista, rovněž na Floridě.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.