Čejka ani Lendl neuspěli v Palm Coast

1. listopadu 2008 09:46

Žádný ze dvou českých rodáků na předposledním turnaji PGA Tour v Palm Coast neuspěl a nepřestál cut. Ani Alex Čejka jako hráč, ani Ivan Lendl coby caddie.

Čejka při návratu na PGA Tour po tříměsíční pauze zaviněné zraněním krční páteře zahrál dvě kola za 78 ran a s celkovým výsledkem +12 byl vzdálen deset ran od hranice cutu.

Jak ale sám řekl před turnajem, zázraky se po tak dlouhé době čekat nedaly a samotné odehrání dvou kol bez bolesti je úspěchem. Od čtvrtka čeká Čejku, který má zajištěnu kartu na rok 2009, poslední start sezony na PGA Tour v Orlandu.

Pět ran chybělo na cut místnímu klubovému profesionálovi Bradu Hauerovi (75–76), jemuž bag tahal přítel a golfový klient Ivan Lendl. Bývalý tenista, který žije na Floridě, si před časem zahrál golf vedle Hauera proti Georgi Bushovi staršímu a jeho synovi v sídle amerických prezidentů v Kennebunkportu.

„Byli tam čtyři hráči a asi osm nebo devět agentů tajné služby,“ vzpomněl Hauer.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.