Živě

Skopový vybojoval plnou kartu

14. listopadu 2008 17:29

Český profesionál Petr Skopový si ve finále kvalifikace vybojoval plnou kartu na Alps Tour 2009! Ondřej Lébl, Lukáš Tintěra a Jan Ryba ve Francii neuspěli.

Petr Skopový ve finále kvalifikace ve francouzském Cap d´Agde zahrál 73–76–74 (+8) a obsadil dělené 19. místo. Kartu získalo prvních 35 hráčů.

Nejlepší profesionál Česka uplynulé sezóny zahrál během tří kol sedm birdies, ale úspěch si zkomplikoval double bogey v úvodním kole a především „sněhulákem“ ve druhém kole na paru 4 o délce 302 metrů?! V pátečním třetím kole ale opět předvedl konzistentní golf.

Profesionál Ondřej Lébl, Lukáš Tintěra, který k profesionálům právě přestupuje, a amatér Jan Ryba nepostoupili do třetího finálového kola pro 65 nejlepších hráčů.

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.