Rubriky:

Golf

Skopový vybojoval plnou kartu

14. listopadu 2008 17:29

Český profesionál Petr Skopový si ve finále kvalifikace vybojoval plnou kartu na Alps Tour 2009! Ondřej Lébl, Lukáš Tintěra a Jan Ryba ve Francii neuspěli.

Petr Skopový ve finále kvalifikace ve francouzském Cap d´Agde zahrál 73–76–74 (+8) a obsadil dělené 19. místo. Kartu získalo prvních 35 hráčů.

Nejlepší profesionál Česka uplynulé sezóny zahrál během tří kol sedm birdies, ale úspěch si zkomplikoval double bogey v úvodním kole a především „sněhulákem“ ve druhém kole na paru 4 o délce 302 metrů?! V pátečním třetím kole ale opět předvedl konzistentní golf.

Profesionál Ondřej Lébl, Lukáš Tintěra, který k profesionálům právě přestupuje, a amatér Jan Ryba nepostoupili do třetího finálového kola pro 65 nejlepších hráčů.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.