Rubriky:

Golf

García pokoušel extrémní třípar

4. prosince 2008 09:07

Extrémní drajv na extrémní jamku si zkusil Sergio García. Odpal světové dvojky musel mít délku 361 metrů a "hloubku" 400 metrů.

García se před turnajem v Jihoafrické republice ocitl v Legend Golf & Safari Resortu, který oficiálně otevře v březnu 2009 a kde mají nejextrémnější třípar na světě.

Na odpaliště této výjimečné 19. jamky, které je těsně pod vrcholem hory, se lze dostat pouze vrtulníkem. Poté se hraje hluboko dolů na green ve tvaru afrického kontinentu.

Španěl odpálil šest míčů a s jedním zahrál par. V areálu jsou jamky navržené různými veličinami golfu.

Podepsáni zde jsou Trevor Immelman, Padraig Harrington, Bernard Langer, Colin Montgomerie, Justin Rose, Vijay Singh, K. J. Choi, Retief Goosen a právě Sergio García, který stvořil čtyřparovou šestnáctku.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.