Odpal přes Taxis

1. dubna 2009 08:52

Po stopách Velké pardubické je název turnaje v extrémním golfu, který se v sobotu, jak název napovídá, uskuteční na hipodromu v Pardubicích.

Dostat míček do jamky na vršku Irské lavice nebo ho odpálit přes legendární Taxisův příkop lze díky 4. ročníku turnaje Po stopách Velké pardubické. Extrémní golf má první významnou akci v tomto roce.

Na odvážlivce čeká osmnáctijamkové hřiště par 71 o délce 4465 metrů ze žlutých odpališť a 3975 metrů z červených odpališť. Sled jamek kopíruje trať slavné Velké pardubické steeplechase cross country.

Turnaje hraného formátem Texas Scramble dvojic se mohou zúčastnit hráči bez handicapu nebo neregistrovaní golfisté. Akce se premiérově uskuteční jako Mezinárodního mistrovství České republiky v extrémním golfu dvojic.

Přihlášky do soutěže se přijímají do 3. dubna do 12 hodin na mailové adrese pcejnar@volny.cz. Turnaj bude zahájen 4. dubna v 9.30 hodin.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.