Rubriky:

Golf

Todd vystřídal Mickelsona v čele turnaje PGA Tour v Cromwellu

28. června 2020 09:28 - Cromwell (USA)

Američan Brendon Todd se po třetím kole probojoval do čela turnaje Travelers Championship v Cromwellu a bude útočit na třetí titul v sezoně PGA Tour. Dva údery ztrácí na druhém místě jeho krajan Dustin Johnson, oba v sobotu zahráli devět ran pod par. Čerstvý padesátník Phil Mickelson z čela klesl na dělenou sedmou příčku.

 

Frank Franklin II, ČTK/AP

"Odehrál jsem skvělá dvě kola a hlavně jsem cítil, že se do toho začínám dostávat, protože letos jsem nehrál moc dobře. Teď mě to zase hodně bavilo," řekl Mickelson, vítěz pěti majorů a 44 turnajů na okruhu PGA. V Cromwellu však ve třetím kole o ránu překročil par a skóre má -12.

Nový lídr Todd i druhý Johnson naopak ve třetím kole zapsali jen 61 úderů, tedy devět pod par, což se jim povedlo poprvé v kariéře. Celkově má osmapadesátý hráč světového žebříčku Todd -18 a také šanci na třetí trofej této sezony, protože v listopadu ovládl dva turnaje PGA Tour v řadě na Bermudách a v Mexiku.

Phil Mickelson po nepovedeném úderu

Frank Franklin II, ČTK/AP

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.