Rubriky:

Golf

Golfistka Spilková skončila v Toledu 73., vyhrála Kangová

3. srpna 2020 08:03 - Praha

Golfistka Klára Spilková skončila na prvním turnaji LPGA po koronavirové pauze na děleném 73. místě. Česká hráčka měla po třech kolech v Toledu v Ohiu celkově deset ran nad par. Titul na Drive On Championship získala Američanka Danielle Kangová díky celkovému skóre -7.

 

Anna Krčmářová

Spilková zahrála první dva dny shodně 75 ran a těsně prošla cutem. V neděli potřebovala ještě o ránu víc. Zahrála sice tři birdie, ale zapsala také pět bogey a na čtyřparové jamce číslo čtrnáct i double bogey.

Světová čtyřka Kangová slavila čtvrtý titul na LPGA a vyhrála o ránu před Céline Boutierovou z Francie. Na hřišti Inverness Club, které v minulosti hostilo čtyřikrát mužské US Open a dvakrát PGA Championships, ženy jen obtížně skórovaly. Jen pět hráček se v konečném hodnocení dostalo pod par.

Spilková při restartu LPGA postoupila v Toledu do finále

Tento týden golfistky ještě zůstanou v Ohiu a od čtvrtka je čeká Marathon Classic v Sylvanii. Pak se přesunou do Skotska, kde budou hrát Ladies Scottish Open u Aberdeenu a major British Open v Troonu od 20. do 23. srpna.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.