Rubriky:

Golf

Drama u Tigera Woodse. Golfistovu tchyni odvezla záchranka

8. prosince 2009 19:03 - ORLANDO

V domě golfové jedničky Tigera Woodse na Floridě zasahovala záchranka. Lékaři odvezli z domu na nosítkách golfistovu tchyni, s níž pak zamířili do nemocnice. Nikdo z Woodsova okolí zatím nekomentoval, co se v domě stalo. Woods je nyní v centru pozornosti bulvárních médií, které s gustem odhalují jednu jeho nevěru za druhou.

 

Scott Audette, Reuters

Záchranka zasahovala u Woodsova domu brzy ráno tamního času, podle mluvčí místních záchranářů volal na tísňovou linku někdo z domu už ve 2:36 ráno. Server Radar Online, který sleduje zblízka život celebrit, pak uvedl, že u nosítek asistovala golfistova manželka Elin a že Woodsova tchyně Barbra Holmbergová si stěžovala na bolesti břicha.

Holmbergová je nyní podle představitelů nemocnice v Orlandu, kde po nedávné nehodě ošetřovali i samotného Woodse, stabilizovaná a leží na soukromém pokoji se zvýšenou ostrahou, kterou hradí rodina. Cílem je udržet bulvární paparazzi daleko od lůžka nemocné.

Americký golfista Tiger Woods se svou manželkou Elin NordegrenovouAmerický golfista Tiger Woods se svou manželkou Elin Nordegrenovoufoto: Reuters/Shaun Best

Osm milenek a počítání pokračuje...

Woods prožívá těžké období, světová média počítají jeho milenky a již dospěla k počtu osmi záletů. Jeho noční můra vypukla právě po záhadné listopadové nehodě, kdy před vlastním domem najel do hydrantu a posléze naboural do stromu. O pár dní dříve uvedl bulvární National Enquirer, že Woods se během manželství spustil s barmankou z nočního klubu, a média spekulovala, že nehoda tak byla následkem domácí hádky Woodsových.

Brzy po nehodě se pak začaly ozývat další ženy s tím, že měly také se slavným sportovcem poměr. Manželství s bývalou švédskou modelkou Elin Nordegrenovou se tak golfistovi začalo rychle drolit pod rukama.

Woods se v oficiálním prohlášení omluvil za své selhání a „osobní hříchy“. Podle posledních zpráv to ale na jeho ženu Elin, s níž má dvě děti, neudělalo příliš velký dojem. Údajně si již sbalila své věci a odstěhovala se ze společné domácnosti. Nyní tráví většinu času v jiné nemovitosti, kterou známý pár vlastní.

kvk, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf