Rubriky:

Golf

Šampion Masters: Tigera nečekejte

14. prosince 2009 08:57

Tigera Woodse na dubnovém Masters nečekejme. To je názor dvojnásobného vítěze nejslavnějšího turnaje světa, Skota Sandyho Lylea.

 

David J. Phillip, ČTK/AP

Lyle je přesvědčen, že Woodsova herní přestávka se protáhne až za Masters. "Tiger může dost dobře vynechat i červencové British Open," prohlásil Lyle pro BBC.

Woods přitom nevynechal Masters od roku 1995, kdy byl ještě amatérem. Turnaj vyhrál poprvé v roce 1997 s rekordním náskokem 12 ran zároveň jako nejmladší vítěz historie. Poté přidal ještě další tři tituly, poslední v roce 2005.

Do Masters, které příští rok začíná 8. dubna, hrál Woods obvykle tři turnaje.

"Samozřejmě, že jsme vysílali Masters ještě před Tigerem. Přizpůsobíme se," citovala agentura Boomberg prezidenta televizní společnosti CBS Sports and News Seana McManuse.

 


Časová osa: Golf

Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Chris Froome, Thibaut Pinot nebo Geraint Thomas. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.