Rubriky:

Golf

Schauffele po rekordu selhal, turnaj v Las Vegas vede Henley

18. října 2020 09:46 - Las Vegas

Před závěrečným kolem golfového turnaje PGA Tour v Las Vegas má nejblíže k vítězství Američan Russell Henley. V sobotu zahrál pět ran pod par a vede o tři údery před kvartetem svých krajanů.

 

Kelvin Kuo, Reuters

Mezi nimi je i Xander Schauffele, jenž se v druhém kole blýskl novým rekordem hřiště Shadow Creek, které obešel na 64 ran. V sobotu ale potřeboval o deset úderů více a ztratil vedení o tři rány, které měl v polovině CJ Cupu.

Henley útočí na čtvrtý triumf na PGA Tour a první od roku 2017. "Musím sklopit hlavu a odehrát další dobré kolo. Ještě je toho před námi dost. Tohle je jenom přestávka," uvedl po třetím kole jednatřicetiletý hráč, kterému patří ve světovém žebříčku 121. místo.

Šestý je před závěrečným kolem další Američan Justin Thomas, loňský vítěz turnaje, který se kvůli koronavirové krizi přesunul z Koreji do Nevady. Na Henleyho ztrácí pět ran.

ura

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.