Rubriky:

Golf

McGowan se na Italian Open dočkal titulu po jedenácti letech

25. října 2020 18:39 - Brescia

Anglický golfista Ross McGowan se po jedenácti letech dočkal druhého titulu na European Tour. Na turnaji Italian Open zvládl dramatické závěrečné kolo a udržel za sebou krajana Laurieho Cantera, s nímž se po sobotě dělil o vedení.

 

Kelvin Kuo, Reuters

Osmatřicetiletý šampion z Madridu 2009 dnes nezačal dobře a na prvních devíti jamkách zahrál poprvé na turnaji nad par, ve zbytku kola ale zaváhání napravil a zvítězil o ránu před Canterem. Třetí byl Nicolas Colsaerts z Belgie.

"Nemůžu tomu uvěřit, dneska jsem trefoval míček hrozně, ale putter mě udržel ve hře. Tohle jsem nečekal, neměl jsem zrovna vynikající formu. Teď si dám velkou sklenku červeného vína a rozmyslím si, co dál," řekl McGowan.

Turnaj nedohrál dánský golfista Joachim Hansen. Z turnaje musel před finálovým kolem odstoupit poté, co měl jeho caddie pozitivní test na koronavirus. Hansen měl výsledky negativní, byla mu ale doporučena karanténa.

Golfový turnaj Italian Open série European Tour (par 72, dotace 1 milion eur):
1. McGowan 268 (66+64+67+71)
2. Canter (oba Angl.) 268 (60+68+69+72)
3. Colsaerts (Belg.) 269 (68+67+66+68)
4. Heisele (Něm.) 270 (68+67+66+69)
ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.