Rubriky:

Golf

V indooru vás čeká Konopiště

4. ledna 2011 18:28

S novým rokem je tu pokračování série otevřených turnajů Golf Digest C&S Open Indoor Tour v pražském Sportcentru Step. Tuto neděli se hraje na plátně hřiště Radecký a zván je každý, kdo má rád golf.

Na starší ze dvou osmnáctek na Konopišti se můžete přenést v neděli 9. ledna při třetím turnaji Golf Digest C&S Open Indoor Tour. Po dvou zahraničních hřištích, na kterých probíhalo klání v prosinci, se poprvé ukazuje české hřiště, a to Radecký.

Na simulátorech ve Sportcentru Step (www.sportcentrumstep.cz) se začíná jako obvykle od 17 hodin.

Cena 650 korun zahrnuje vstup, startovné a zvýhodněné fee. Předplatitelé časopisu Golf Digest C&S a junioři mají slevu sto korun.

Na třetí turnaje série se můžete hlásit přímo na serveru ČGF zde.

Podrobnosti o tour a výsledky turnajů najdete na www.opengolftour.cz. Požadavky na flighty můžete hlásit na adresu golf@chloeproduction.cz.

Hlavní cenou tour je pobyt pro dvě osoby v rakouském středisku Kaprun. Přejeme hezkou hru, spoustu sportovních zážitků a přátelských setkání.

 


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.