Rubriky:

Golf

Tiger Woods 12 bude s Masters

5. ledna 2011 10:12

Golf na nejslavnějším hřišti i turnaji si bude moci virtuálně zahrát každý. Nová verze videohry EA Sports s názvem Tiger Woods PGA Tour 12 poprvé obsahuje Masters.

Hřiště Augusta National a turnaj Masters ve videohře Tiger Woods PGA Tour 12 půjdou na trh 29. března, devět dní před startem turnaje.

Woods, čtyřnásobný vítěz nejslavnějšího majoru, testoval novou verzi hry koncem loňského roku.

Všechen zisk ze hry, který získá Augusta National, půjde do nové nadace Masters, který má financovat programy rozšiřování golfu po světě. Uvedl to Billy Payne, předseda Augusta National Golf Clubu a turnaje Masters.

Ačkoli Woods už nedominuje světovému golfu, EA Sport na něj nadále sází - s podmínkou, že kvůli dalšímu úspěchu videohry musí začít zase vyhrávat. Kromě toho právě Billy Payne jako šéf Masters loni před turnajem otevřeně kritizoval Woodse za jeho soukromé aféry.

Zatím poslední verze Woodsovy videohry na trhu s označením 11 obsahovala jako novinku Ryder Cup.


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.