Čeladnou i tamní Czech Open opouští manažer Flanagan

1. února 2011 15:10

Daleko od zimního klidu má golf a dění kolem něj v Čeladné. Tamější resort a spolu s ním i promotérství turnaje Czech Open opouští manažer Stephen John Alexander Flanagan.

Irský manažer, kterého Golf Digest C&S ve svém lednovém vydání pasoval na druhého nejvlivnějšího muže českého golfu ve výročním přehledu Top 50, odchází poté, co pod jeho vedením proběhly dva ročníky Czech Open v rámci PGA European Tour.

Fakt, o kterém se mluvilo již několik dní, potvrdily GolfDigest.cz zdroje pod podmínkou zachování anonymity.

Irský rodák působil jako předseda představenstva promotérské společnosti Quirit Alfa, která vedle Czech Open vlastní práva na první turnaj Ladies European Tour v Česku.

Flanagan se ke svému odchodu nevyjádřil. Majitel čeladenského areálu Stanislav Pros, podle Golf Digest C&S vůbec nejvlivnější osobnost českého golfu, je dlouhodobě v zahraničí. Právě odlišné názory obou jmenovaných jsou podle zdrojů GolfDigest.cz důvodem změny.


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.