Rubriky:

Golf

Westwood kontra Woods na třiparech

8. února 2011 13:27

Předehrou Omega Dubai Desert Classic, kterého se od čtvrtka v rámci European Tour účastní první tři hráči světového žebříčku, je úterní večerní Challenge Match na hřišti s tříparovými jamkami. Mezi šesti hráči ve třech dvojicích budou také Lee Westwood a Tiger Woods.

Ke jmenovanému duu se v Emirates Golf Clubu přidají obhájce titulu Miguel Ángel Jiménez a tři hráči, kteří propagují značku Golf in Dubai: Američan Mark O'Meara, Ind Jeev Milkha Singh a Korejec Noh Seul-yul.

Informace ze světa golfu najdete na www.golfdigest.cz.


Dvojice se utkají na devíti jamkách ve formátu greensome, kdy oba hráči odehrají na green, kde se vybere lepší míč a ten se pak hraje střídavým způsobem.

Páry tvoří Woods a O'Meara, Jiménez s Westwoodem a Singh s Nohem.

Hřiště par 27 měří 1 133 metrů, nejdelší jamka má 177 metrů a nejkratší 88 metrů.

Vlastní turnaj Omega Dubai Desert Classic se hraje od čtvrtka do neděle a kromě světové jedničky Westwooda a trojky Woodse, někdejšího vítěze z Dubaje, se ho účastní i světová dvojka Martin Kaymer.

Odkaz na plny clanek


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.