Král a královna. Procházka má hattrick, Vlčková poprvé na trůnu

26. listopadu 2011 10:44

Golfisty roku 2011 se stali David Procházka a Karolína Vlčková. Anketa byla slavnostně vyhlášena na XVI. Večeru českého golfu v pražském kině Blaník. Do Síně slávy byli uvedeni Milan Veselý a Karel Vopička.

Procházka a Vlčková si letos připsali cenné double, když zvítězili na jamkovém šampionátu a při mezinárodním mistrovství na rány. Procházka byl nejlepším amatérem zvolen potřetí v řadě.

Do Síně slávy České golfové federace byli uvedeni Milan Veselý a Karel Vopička. Absolutními vítězi žebříčků ČGF se stali Ondřej Lieser a Kateřina Růžičková, v midech kralovali Pavel Vilimovský a Markéta Šubrtová, nejlepšími seniory jsou Stanislav Kopejtko a Helena Janoudová.

Odkaz na plny clanek

Exegolf

Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.