Tiněrovu naději definitivně pohřbil sněhulák. European Tour je pryč

11. prosince 2011 20:14

Úvodní solidní kolo ještě živilo šanci na cut, ale dnes Lukáš Tintěra naděje na postup do European Tour ztratil. Ve finále kvalifikace ve španělském resortu PGA Catalunya nezvládl čtyři jamky v řadě a zahrál i nepopulárního sněhuláka. Vše kvůli vodním hrátkám.

Na úvod kvalifikace včera Lukáš Tintěra předvedl solidní výkon 72 (+2), když zabojoval především v samotném závěru kola. „Po patnácti jamkách jsem byl +5. Bojoval jsem co to šlo, ale bylo to vypjatý,“ říká Tintěra, který na posledních třech jamkách zahrál tři birdie! Skvělé!

„Dnes mi nefungoval driver, což je normálně moje silná zbraň. Jinak jsem minul jen čtyři greeny a zahrál jeden trojputt,“ komentoval první kolo šestadvacetiletý profesionál.

Více zde.

Exegolf

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.