Golf je krutý sport. I tak mě čeká Challenge Tour, říká Tintěra

14. prosince 2011 11:10

Předvedl jedno skvělé, jedno průměrné, jedno podprůměrné a jedno špatné kolo. Lukáš Tintěra ve finále kvalifikace neprošel o sedmnáct úderů cutem do dalších bojů o kartu na European Tour. Nakonec to ale do španělského resortu Catalunya nebyl úplně marný výlet, protože mu zaručil několik turnajů na Challenge Tour 2012.

„Celkově to byla velká zkušenost. Samozřejmě ne se šťastným koncem, ale i tak mě příští rok čeká dost cestování po turnajích Challenge Tour. Bude to sbírání dalších zkušeností a hlavně sebevědomí, které je v této branži velice důležité,“ je si vědom Tintěra, který sebevědomí ztratil po 2. kole, kdy nastřílel 82 ran.

„Byla to zlost, zklamání a beznaděj v jednom. Měl jsem pocit, že jsem nikdy nedržel golfovou hůl v ruce,“ prozrazuje šestadvacetiletý učící profesionál. Další den jeden spoluhráč skončil svou účast po desáté jamce, druhý dokončil kolo jen proto, aby Tintěrovi nemuseli dávat zapisovatele. „Frustraci bylo vidět u mnoha hráčů.“

Odkaz na plny clanek

Exegolf

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.