Pohled z Havaje: Byrd obhajuje, Woodland hledá

5. ledna 2012 10:28

Sezóna PGA Tour 2012 startuje v pátek Turnajem šampionů na Havaji. Přinášíme aktuální informace z dění v Kapalua Resortu, kde se utká 28 loňských turnajových vítězů.

 

Charlie Krupa, ČTK/AP

Gary Woodland má problém: musí si najít nového kouče. V úterý se dozvěděl, že po šesti letech s ním skončil Randy Smith. Woodland si to ovšem zavinil sám, protože předtím opustil agenturu Hambric Sports Management, kde ho zastupoval Smithův syn Blake, a vydal se vstříc Excel Sports Management. "Své rozhodnutí Randy cítil jako nejlepší v zájmu své rodiny," řekl bomber Woodland, který loni pod vedením Smithe vyhrál Transitions Championship.

Keegan Bradley, vítěz PGA Championship a loňský Nováček roku, nechápe vzrušené diskuse kolem dlouhého putteru, s nímž sám zažil skvělou sezonu a stal se prvním vítězem majoru v historii s prodlouženou holí. "Nerozumím tomu, proč někdo chce, aby byly dlouhé puttery zakázány," řekl Bradley. "Není to automatický lék a nějaký zázrak. Viděl jsem chlapíky, kteří si vzali dlouhý putter a vypadali, jako by nikdy předtím golf nehráli."

Celý článek

Exegolf

Časová osa: Golf

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.