Nelly Kordová vyhrála v Orlandu, Sörenstamová byla poslední

28. února 2021 22:22 - Orlando

Americká golfistka Nelly Kordová vyhrála s náskokem tří ran a výsledkem 16 pod par turnaj v Orlandu a připsala si čtvrté vítězství na LPGA Tour v kariéře. Dvaadvacetiletá dcera bývalého českého tenisty Petra Kordy navázala na starší sestru Jessicu, jež před měsícem zvítězila v úvodním turnaji sezony v Lake Buena Vista.

 

Stan Badz, ČTK/AP

Na Gainbridge LPGA se poprvé po 13 letech představila na tour slavná Švédka Annika Sörenstamová. Padesátiletá vítězka deseti majorů zvládla cut, ale po nepovedených víkendových kolech obsadila se skóre +13 poslední 74. pozici.

Loňské osmé místo v Orlandu neobhajovala Klára Spilková. Česká golfistka se nedostala mezi 120 startujících a neuspěla ani v pondělní kvalifikaci. Mezi náhradnicemi je i pro další turnaj Drive On Championship příští týden v Ocale.

ČTK

Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.