Řádil jako smyslů zbavený! Podívejte se na trénink hvězdy

7. dubna 2021 16:13 - Praha

Ten má ale páru! „Kdybych něco takového zkusil já, okamžitě bych skončil v nemocnici,“ prohlásil jeden ze sportovních komentátorů po shlédnutí videa, na kterém je zachycen trénink golfové hvězdy Brysona DeChambeaua.

 

John Raoux, ČTK/AP

Golfista má opravdu osobitý styl při přípravě na nejprestižnější turnaj PGA Tour v Gruzii. Takový drive má při odpalu opravdu málokdo.

Podívejte se na přiloženém videu, jaké palby golfový maniak předváděl. Zaměřit, odpálit míček až někam na Měsíc, a tak stále dokola. Přítomní se nestačili divit. Nutno podotknout, že tato netradiční příprava DeChambeauovi ale zatím zřejmě funguje, už osmkrát totiž ovládl celou PGA Tour, včetně golfového US Open v roce 2020.

bp, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.