Spilková začala turnaj LPGA v Galloway v paru

2. října 2021 08:47 - Galloway

Golfistka Klára Spilková obešla první kolo turnaje LPGA v Galloway v New Jersey v paru. Šestadvacetiletá olympionička zahrála pět birdie, tři bogey a jedno double bogey a s výsledkem 71 ran se dělí o 70. místo. V čele turnaje ShopRite LPGA Classic jsou se šesti ranami pod par Angličanka Jodi Ewartová Shadoffová a Korejka Rjo So-jon.

twitter:@spilkovaklara, Twitter

Spilková hraje zámořský okruh LPGA třetí sezonu. Na minulém turnaji v Rogersu útočila na životní umístění, po dvou kolech figurovala v elitní desítce a nakonec obsadila 19. místo.

Byl to pro ni třetí nejlepší výsledek. Jejím maximem na Tour je dělené osmé místo z loňského ledna v Gainbridge, letos v dubnu skončila na Havaji dvanáctá.

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf

Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.