Rubriky:

Golf

Vytrvalost se vyplatila! Garcíův fanoušek si na twitteru vyprosil den v roli caddieho

1. února 2017 10:40 - Londýn

Trpělivost růže přináší! Více než 200 dní vzdoroval španělský golfista Sergio García neúnavné twitterové kampani jednoho ze svých fanoušků. Angličan Mark Johnson, jenž toužil stát se na jeden den jeho caddiem, patnáctého hráče světa dennodenně bombardoval tweety a nakonec se vytoužené odpovědi dočkal.

 

Chris Carlson, ČTK/AP

"OK. Myslím, že jsem našel perfektní den, abys mohl okusit, jaké to je nosit můj bag, a splnil si svůj sen! Jsi připraven?" tweetoval García.

Čtyřicetiletý Johnson zahájil svou kampaň na sociální síti 9. července. Garcíovi posílal každý den jeden tweet s hashtagem "Letmecaddieforyou", některé žertovné, jiné informativní, další zoufalé. Na prvních 205 vzkazů García nereagoval, kapituloval až na 206. pokus.

"Všiml jsem si ho hned od prvního tweetu, který poslal. Myslím, že to bylo docela legrační a bylo to velice upřímné. A samozřejmě jsem byl zvědavý, jak dlouho to vydrží," ocenil García po víkendovém turnaji v Dubaji kreativitu a vytrvalost svého příznivce.

Odhodlaný fanoušek vydržel téměř sedm měsíců. "Ukázal obrovskou vytrvalost, sílu a energii. Jsem si jistý, že to pro něho bude skvělá zkušenost, a asi i pro nás," dodal sedmatřicetiletý García s tím, že se dohodli na 27. září na jeden z turnajů před British Masters.

Na sociální síti se nyní Johnson odmlčí. "Myslím, že už nebudou žádné každodenní tweety. Mnohokrát děkuji, Sergio Garcío, žes mi splnil sen. Jsem velice šťastný," napsal v posledním vzkazu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf