Favorité Woods a Mickelson zahájili PGA Championship stejně

18. srpna 2006 08:55 - MEDINAH

Hlavní favorité PGA Championship vykročili do golfového turnaje série major shodným výsledkem. Vedoucí hráč světového žebříčku Tiger Woods i obhájce titulu Phil Mickelson obešli první kolo na hřišti Medinah ve státě Illinois výsledkem tři údery pod par. Obě hvězdy zastínili jiní Američané Lucas Glover a Chris Riley, jež se dělí o vedení.

Woods loni zažil na PGA Championship nejhorší první kolo ve své kariéře, tentokrát začal útok na dvanáctý titul z turnajů major výrazně lépe.

"Celkově vzato si myslím, že jsem hrál docela dobře," zhodnotil třicetiletý Woods svůj výsledek 69 ran, s nímž se dělí s Mickelsonem a dalšími devíti soupeři o desáté místo.

Čtyřdenní turnaj vyvrcholí v neděli.

Výsledky - 1. kolo (par 72):
1. Glover a Riley oba 66, 3. Andrade (všichni USA) 67, 4. Donald (Brit.), Cink (USA), Allenby (Austr.), Henry (USA), Stenson (Švéd.) a Love (USA) všichni 68.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: