Golfista Mrůzek vyhrál první turnaj letošní Czech PGA Tour

Slavkov u Brna

Golfista Filip Mrůzek vyhrál první ze šesti letošních turnajů Czech PGA Tour. S osmi ranami pod par po dvou kolech zvítězil o čtyři údery před druhým Michalem Pospíšilem.

Ilustrační snímek.

"Dvakrát Jágr, to je vždy dobrý," komentoval Mrůzek na sociálních sítích svůj výkon na hřišti ve Slavkově, což znamená, že v každém kole zahrál 68 ran. Ve dvou dnech nasázel jedenáct birdie a tři bogey. Za triumf získal 50 tisíc korun.

Třetí místo v turnaji nazvaném Bernstein Bank Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy obsadil Tadeáš Sedláček. Díky tomu si příští týden zahraje Czech Challenge, turnaj na Kunětické Hoře v rámci Challenge Tour.

Další turnaj Moneta Czech PGA Tour se koná začátkem června v Panorama Golf Resortu v Kácově, finále bude tradičně koncem září na Kaskádě v Brně.

Austerlitz & Golf Magazine Trophy, golfový turnaj okruhu Moneta Czech PGA Tour 2018 (par 72, dotace 300 tisíc korun):