Živě

Seidl vyhrál jako první rakouský sdruženář Nordic Triple

20. ledna 2019 14:48 - Praha

Sdruženář Mario Seidl suverénně vyhrál závěrečný závod třídílného programu Světového poháru v Chaux-Neuve a jako první Rakušan ovládl šestý ročník prestižního miniseriálu Nordic Triple. Jeho dějištěm bylo poprvé místo Seefeldu francouzské středisko, protože tyrolské centrum bude v únoru hostit mistrovství světa.

 

Andrea Solero, ČTK/AP

Finálový závod s dvěma skoky a během na 15 kilometrů vyhrál Seidl s náskokem 25,6 sekundy před Fabianem Riesslem z Německa a připsal si druhé vítězství v sezoně i v kariéře. Třetí doběhl další Rakušan Franz-Josef Rehrl, který vyhrál oba předchozí závody ve Francii, v nichž byl Seidl shodně pátý.

Češi Tomáš Portyk, Ondřej Pažout, Miroslav Dvořák a Jan Vytrval v předchozích dnech ve Francii nebodovali a do finále minisérie pro třicet nejlepších závodníků se neprobojovali.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.