Skikrosařka Kučerová si na závěr sezony spravila chuť v EP

25. března 2019 13:25 - Praha

Skikrosařka Nikol Kučerová si po Světovém poháru spravila chuť na závěr sezony v Evropském poháru. Sedmá žena z letošního mistrovství světa skončila čtyřikrát v řadě druhá a v celkovém pořadí seriálu obsadila páté místo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Parádní zakončení závodní sezony," napsala devětadvacetiletá Kučerová na sociálních sítích po víkendových závodech Evropského poháru v rakouském Reiteralmu. "Nádherné počasí (spálený obličej), skvělí lidé a spoustu divokého závodění. Jen se ještě naučit, jak vyhrávat, ale i tak jsem spokojená," pochvalovala si česká jednička, která byla dvakrát druhá i před týdnem v gruzínském středisku Gudauri.

Ve Světovém poháru se Kučerové, ani jednou nepostoupila z kvalifikace mezi šestnáctku do vyřazovacích jízd. Na mistrovství světa v Utahu, kde se kvalifikace nekonala, obsadila sedmé místo.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.