Živě

Ledecká je zase na horách. Má vůbec někdy sněhu dost?

11. dubna 2019 16:26 - Praha

Kdekdo by čekal, že česká olympijská vítězka Ester Ledecká zvolí po náročné sezoně relax u moře. To by se ale pletl. Česká snowboardistka a lyžařka si v současné době užívá ve francouzských Alpách a jak jinak, opět na sněhu.

 

Christian Hartmann, Reuters

O Ester Ledecké se ví, že sníh miluje. A na svém Facebooku to nyní znovu potvrdila, když zveřejnila fotografie, na kterých nadšeně stojí u hordy sněhu. „Takto se asi chová většina lidí, co vidí poprvé sníh. Já takhle vyšiluju pokaždý, když se k němu přiblížím," napsala na sociální síti.

Jak vidno, sněhu nejspíš nemá Ledecká ani po celé sezoně dost. Talent má ale Češka kromě snowboardingu a lyžování i pro jiné než zimní sporty. Již delší dobu se ví, že provozuje windsurfing a nedávno se na svém Facebooku pochlubila i kyticí papírových růží, kterou si podle všeho sama vystřelila. Ani se střelbou na tom tedy nejspíš není vůbec špatně.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/2148968235192006

Už po jejím vítězství na olympiádě, kde získala zlatou medaili hned ve dvou různých sportech, zaúřadovala lidská kreativita a o její všestrannosti kolovalo mnoho fanouškovských vtipů. Na sociálních sítích tak třeba českou sportovkyni zařadili do první formace národního hokejového týmu.

bak, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.