Živě

Vleky stojí, Ledecká jede pořád

1. května 2019 19:11 - Kaunertal

Pořád je v akci. Lyžím nedá pokoj, byť sníh je poblíž Česka pořádně k nalezení už jen na ledovcích. Ester Ledecká dál testuje, dál brázdí sjezdovky, aby pro příští sezonu byla co nejlépe nachystána.

 

Robert Neumann

Na rakouském Kaunertalu mají lyžaři či snowboardisté stále vcelku solidní podmínky. Zima tu stále má navrch, i když mnohdy je třeba za lepším lyžováním vyrazit brzy ráno.

Zájemců o svezení není mnoho. Vleky stojí. Ledecká je výjimkou, ale střediska jsou na tréninková přání elitních závodníků a závodnic připravena. Na vyvezení do výšin poslouží sněžný skútr.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/videos/2394783460552263/

Ledovec má celý pro sebe. „...a takhle my si tady musíme žít," napsala česká lyžařka a snowboardistka v prvomájovém příspěvku s videem na Facebook.

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.