Romantická žádost o ruku. Snowboardistka Pančochová může chystat svatbu

24. července 2019 10:15 - Mount Hood/Praha

Snowboardistka Šárka Pančochová se může pomalu chystat na svatbu. Sportovkyně, která se v roce 2017 přihlásila k lesbické sexuální orientaci, požádala v úterý o ruku svou americkou přítelkyni Kaileen Lareeovou. Video a fotografii ze zasnoubení, které proběhlo na nejvyšší hoře státu Oregon Mount Hood, umístila česká olympionička na sociální sítě.

 

Česká reprezentantka Pančochová si bude brát dvaatřicetiletou Američanku Kaileen Lareeovou, rozvedenou blonďatou krásku, která má dceru Khaylu z předchozího manželství.

„Jsem tak hrdá, že vám můžu oznámit, že řekla ANO!" napsala na sociální síť Instagram Pančochová. „Díky její štědrosti a laskavosti se ze mě den ode dne stává lepší člověk. Miluji ji a chci s ní strávit zbytek života," dodala osmadvacetiletá snowboardistka.

Šárka Pančochová otevřeně o své orientaci

Stejnou fotografii umístila na síť také Američanka. „Jsem navždy tvoje," doplnila k fotografii Lareeová, která se ve volném čase věnuje wakesurfingu, cizí jí není ale ani sníh a snowboard.

Pančochová je trojnásobnou účastnicí olympijských her. Je držitelkou stříbrných medailí z mistrovství světa i prestižních X-Games. Vedle závodění se věnuje i snowboardové výchově mládeže.

pb, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.