Rubriky:

Lyže a snowboard

Ledecká nezvládla skok. Za nejlepšími hodně zaostala

20. února 2020 12:05 - Crans Montana/Praha

Ester Ledecké se jediný trénink na sjezd Světového poháru v Crans Montaně nevydařil. Třetí ženu průběžného pořadí disciplíny rozhodil skok, po kterém minula branku a výrazně zpomalila. Zaváhala i ve spodní části trati a nakonec měla až 42. čas. Nejrychlejší byla Rakušanka Nina Ortliebová.

 

Gianni Auletta, ČTK/AP

Ledecká, která v prosinci vyhrála sjezd v Lake Louise a je stále ve hře o malý křišťálový glóbus, v Crans Montaně ještě nikdy nezávodila. Před čtyřmi lety tu absolvovala dvě tréninkové jízdy, ale SP byl nakonec kvůli přívalům sněhu zrušen.

V pátek je ve švýcarském středisku na programu úvodní závod za zrušený sjezd v Roze Chutor, v sobotu další sjezd a v neděli alpská kombinace.

Trénink na sjezd SP žen v sjezdovém lyžování v Crans Montaně (Švýcarsko):
1. Ortliebová (Rak.) 1:29,05 min.
2. Brignoneová (It.) -0,96
3. Hählenová (Švýc.) -1,03
...42. Ledecká (ČR) -4,89
ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Chris Froome, Thibaut Pinot nebo Geraint Thomas. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.