Rubriky:

Lyže a snowboard

Ester ukázala vypracované břicho. A přidala peklo, takhle jste ji ještě neviděli

4. dubna 2020 07:00 - Praha

Musejí to pro ni být prokleté dny. Plán lyžovat či jezdit na snowboardu do posledního sněhu vzal za své. Ester Ledecká ale rozhodně nerezignovala na pohyb. Fanouškům na sítích předvedla vypracované břicho a také něco, co běžně k vidění není. Své taneční dovednosti po několikadenní přípravě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Pořád se ještě najde spousta lidí, co si myslí, že jsem pohybově nadaná. Myslím, že tímhle videem je vyvedu z omylu. Tak tady máte moji aprílovou jízdu," napsala s dávkou ironie a sebekritiky ke svým tanečním dovednostem. „Trénovala jsem to v karanténě celej tejden," připsala též.

Inspirovala ji stará ale spolehlivě přitažlivá Horečka sobotní noci a ´pekelné´ Disco Inferno. Za tanec k sedmdesátkové muzice se většinou dočkala pochvalných reakcí. A také pozoruhodných myšlenek od některých příznivců.

"Ta podoba s otcem je až neskutečná," mínila jedna z fanynek, že pohyby Ester jsou takřka totožné s těmi v podání jejího otce. Toho příznivci pop music znají už od dob, kdy přišel na československou scénu se skupinou Žentour. To snad už ani není pravda...

„Do StarDance to bohatě stačí," usoudila po výkonu Ledecké další fanynka. „Právě se tam kvalifikovala," napsal s nadhledem další fanda po tanečních kreacích lyžařky.

Ester na tuto televizní soutěž může případně sbírat zkušenosti a poznatky, které v ní získal jeden z jejích trenérů Ondřej Bank.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/2816460435109446

„Co jste natrénovali vy?" oslovila Ester ještě fanoušky dotazem, jestli se dostali k naplnění nějakých výzev v této svízelné době.

Nabízí jim také obrazové návraty k uplynulé sezoně, která pro ni skončila dříve, než čekala.

Odříznutá od svahů také na konci března oslavila pětadvacáté narozeniny.

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard