Rubriky:

Lyže a snowboard

Letní Ester: tanec v plavkách a odhalení u bazénu!

12. srpna 2020 14:58 - Praha

Letní řádění na prkně si opět nenechala ujít. Dalo se očekávat, že Ester Ledecká chvíle pod zářícími sluneční paprsky bude trávit na vodě u své oblíbené kratochvíle, která se podle mnohých může stát i její záložní olympijskou šancí. Právě s tímto náčiním to v minulosti zimní olympijská vítězka zvládala báječně.

 

archiv Ester Ledecké, Facebook

I letos zásobuje úspěšná lyžařka a snowboardistka sítě fotografiemi a řadou videí od vody. V rafinovaných plavkách, s vypracovanou figurou. A předvádí také - jak to sama nazvala - tanec s plachtou. Zvládá i složitější figury. Jako by ji taneční čísla od karanténních dob lákala...

Ale u bazénu nabídla kromě svých křivek či vypracovaného břišního svalstva také odhalování tužeb a možná i dalších smělých plánů. "Lekce 1," nadepsala video, na němž se jí mezi prsty míhaly pokerové žetony. Jak známo, výzev se neleká, a kdo ví, k čemu dospěje.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/3135280246560795

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/3158142247607928

Ale nebude to zřejmě dlouho trvat a znovu ji bude nejvíce zajímat sníh. Tradiční cestu na přípravu do Chile kvůli pandemii musí oželet, a tak se svým týmem zamíří do některého z alpských středisek ve Švýcarsku či Itálii.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/3149072528514900

Ester ukázala vypracované břicho. A přidala peklo, takhle jste ji ještě neviděli

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.