Rubriky:

Lyže a snowboard

Štafeta dorostenců obsadila na MS v biatlonu čtvrté místo

4. února 2011 14:35 - NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

Čeští biatlonisté Matěj Krupčík, Lukáš Dostál a Jakub Krejčíř vybojovali na juniorském mistrovství světa v Novém Městě ve štafetě dorostenců na 3x7,5 kilometru čtvrté místo. Pro zlato si doběhli Rusové, druhá skončila Itálie a třetí Rakousko.

Krejčíř sice do závěrečného úseku vybíhal na třetím místě, nakonec se však pořadím propadl a od bronzu český tým dělilo 50,6 sekundy. "V posledním kole jsem úplně vytuhnul, nemohl jsem zvednout nohy a nedařilo se mi prodloužit krok. K medaili jsme měli blízko, mrzí mě, že jsem to klukům pokazil," posteskl si v cíli Krejčíř, který v závěru odrazil útok Běloruska a Ukrajiny.

MS juniorů v biatlonu v Novém Městě na Moravě:
Dorostenci - štafeta na 3x7,5 km: 1. Rusko (Loginov, Černyšov, Cvetkov) 1:04:25,6 (1 trestný okruh+10 dobíjení), 2. Itálie -1:23,2 (0+6), 3. Rakousko -2:04,7 (0+6), 4. Česko (Krupčík, Dostál, Krejčíř) -2:55,3 (0+8).
ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.