Rubriky:

Lyže a snowboard

Slalom ve finále SP v Lenzerheide vede po 1. kole Matt

19. března 2011 10:48 - LENZERHEIDE

Závěrečný slalom sezóny Světového poháru vede ve finále seriálu v Lenzerheide po prvním kole Rakušan Mario Matt. Blízko zisku malého glóbu je Chorvat Ivica Kostelič, jehož největší rival Jean-Baptiste Grange z Francie vypadl.

 

ČTK/AP

Dvojnásobný mistr světa Matt vede po první jízdě o 19 setin sekundy před Němcem Felixem Neureutherem a může vyhrát třetí slalom za sebou.

Již jistý vítěz celkového hodnocení SP Kostelič útočí na vítězství v disciplíně. Vedoucímu muži průběžného pořadí nahrálo vypadnutí Grange, nicméně ve hře o malý glóbus je ještě Švéd André Myhrer. Ten je zatím šestý a k předstižení Kosteliče potřebuje závod vyhrát. Kostelič by se zároveň nesměl vejít do bodované patnáctky - zatím je třináctý.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.