Rubriky:

Lyže a snowboard

Vítěz Světového poháru Kraft je fit a povede Rakousko na Turné

23. prosince 2020 14:00 - Innsbruck

Úřadující vítěz Světového poháru Stefan Kraft zvládl zdravotní problémy a nechybí v nominaci na Turné čtyř můstků. Sedmadvacetiletý skokan na lyžích po prodělaném covidu-19 léčil bolavá záda a v této sezoně absolvoval jen jeden závod ve Wisle, od pondělka ale povede rakouskou reprezentaci v Oberstdorfu.

 

Úsek skoku na lyžích SLČR

Podle kouče Andrease Widhölzla absolvoval Kraft kvalitní trénink v Seefeldu. Na Turné tak bude útočit na druhý celkový triumf, před pěti lety vyhrál Kraft jako zatím poslední Rakušan.

Naopak jeho zkušenější kolega Gregor Schlierenzauer se do sedmičlenné nominace po prodělané koronvirové nákaze nedostal, stále nedosahuje potřebné výkonnosti. Turné začne v pondělí v Oberstdorfu kvalifikací a vyvrcholí 6. ledna čtvrtým závodem v Bischofshofenu.


Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.