Rubriky:

Lyže a snowboard

Sjezdařský šampionát v Cortině bude bez diváků

12. ledna 2021 21:47 - Řím

Ester Ledecká a spol. nebudou mít v dějišti mistrovství světa v alpském lyžování podporu fanoušků. Italští pořadatelé necelý měsíc před začátkem oznámili, že kvůli koronaviru úřady nepustí do areálu žádné diváky a vyzvali i samotné reprezentační týmy, aby pobyt v Cortině d'Ampezzo omezily na minimum.

 

Giovanni Auletta, ČTK/AP

Vrchol sezony pro sjezdaře se uskuteční od 8. do 21. února. Téma účasti diváků dnes uzavřel ministr sportu Vincenzo Spadafora. Region Benátsko na severovýchodě Itálie je pandemií covidu-19 stále silně zasažen a počet případů nákazy v poslední době opět hodně narostl.

Než koronavirus ochromil svět, počítali pořadatelé v Cortině až se 120 tisíci fanoušků. Bez divácké atmosféry v této sezoně probíhají i závody Světového poháru.

ČTK

ČT 2 Crans Montana - sjezd žen konec
20210122T13:15:00+0100
Crans Montana - sjezd žen
Crans Montana - sjezd žen
Crans Montana - sjezd žen
ČT sport Crans Montana - sjezd žen zítra 10:00
20210123T10:00:00+0100
Crans Montana - sjezd žen
Crans Montana - sjezd žen
Crans Montana - sjezd žen

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.