Česká reprezentantka dráždila fanoušky, na sjezdovce řádila jen v podprsence

14. května 2021 11:25 - Praha

Česká lyžařka Kateřina Pauláthová se umí pořádně rozparádit. Fanoušky na sociální síti Instagram nedávno potěšila ztřeštěným videem, na němž zdolává sjezdovku v českých horách pouze v podprsence. Její příspěvek vzbudil na internetu velký ohlas, najdete ho uvnitř článku.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Sedmadvacetiletá česká reprezentantka v alpském lyžování si aktuálně užívá dovolenou u moře. Fanouškům posílá pozdravy z prosluněné Barcelony.

Ještě před necelým měsícem ale brázdila sjezdovky na českých horách. Letní dovolené se už ale tehdy nemohla dočkat.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Katerina Paulathova (@kacipaulathova)

„Když už jste totálně připraveni na léto, ale matka příroda řekne: Ještě ne holka," napsala Pauláthová na sociální sítě a za své video s podprsenkou sklidila u fanoušků pochvalu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Katerina Paulathova (@kacipaulathova)

Poslední závod loňské sezony rodačka z Havířova absolvovala začátkem dubna v Koutech nad Desnou, kde v domácí konkurenci ovládla obří slalom.

pb, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.