Rubriky:

Lyže a snowboard

Velez-Zuzulová dostala hned po záhřebském triumfu antibiotika

4. ledna 2017 13:49 - Záhřeb

Vítězka úterního slalomu Světového poháru v Záhřebu Veronika Velez-Zuzulová zamířila ze svahu rovnou do nemocnice. Slovenská lyžařka jela v Chorvatsku s chřipkou, hned po závodě jí lékaři nasadili antibiotika.

 

Giovanni Auletta, ČTK/AP

"Opravdu jsem se necítila dobře, prakticky hned z kopce vedly moje kroky do nemocnice. Takový byl plán už před závodem. Vzali mi krev, udělali nějaká vyšetření. Ukázalo se, že je nevyhnutelné nasadit mi antibiotika," citoval vítězku pěti závodů SP server pravda.sk.

Velez-Zuzulová věří, že nedělní slalom v Mariboru stihne. "Nejbližší tři dny nebudu nic dělat, jen ležet v posteli. Věřím, že mi to pomůže. Hlavně jsem ráda, že lékaři zjistili, co mi je, a nasadili léčbu. Kdybych se dávala do pořádku jen nějakými čaji, asi by to nebylo dobré," dodala dvaatřicetiletá Slovenka, za níž v Záhřebu dojela na třetím místě česká reprezentantka Šárka Strachová.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.