Rubriky:

Míčové sporty

Smrt z rukou policisty? Sebevražda! Hráč ruského klubu chtěl zpět za moře, teď už jej žádný přestup nečeká

8. července 2018 19:00 - Los Angeles/Praha

Vypadalo to jako smrt při přestřelce s policisty, ale čerstvější zprávy ze zámoří říkají že šlo o sebevraždu. Podle všeho sám proti sobě v Los Angeles obrátil zbraň basketbalista ruského klubu Chimki Tyler Honeycutt.

 

Chris O'Meara, ČTK/AP

Zásah si přivodil sám, naznačují zprávy na policejním twitteru. Zprvu přitom vypadaly informace nejasně. Bylo záhadou, co se ve čtvrti Sherman Oaks vlastně přihodilo.

Jisté bylo, že policisté vyrazili v pátek večer do akce, povolala je hráčova matka, jíž se údajně nepozdávalo synovo chování. Padaly výstřely. Ozbrojený muž v zabarikádovaném domě s policií nespolupracoval.

Nastal klid. A když v sobotu brzy ráno do domu vtrhla povolaná speciální jednotka, našla sedmadvacetiletého basketbalistu mrtvého.

Mezitím vycházely najevo informace o psychické labilitě hráče, který měl na kontě i zápasy v NBA za Sacramento, ale znám byl více z evropských angažmá.

Důvod excesu, je dál záhadou. V první chvíli vlastně ještě nebylo úplně jasné ani to, že jde vskutku o Honeycutta. A už vůbec nebylo jisté, čí rukou zemřel. Dnešní informace už jsou zřetelnější.

A úplně jisté je to, že Honeycuttův vytoužený návrat do NBA, který nebyl tak úplně z říše snů (hráčův agent jednal s Oklahomou) se konat nebude. Ani pokračování na evropské scéně.

vap, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.