Živě

Humanaová, Paredesová - Hermannová, Sluková 21:17, 21:19 České beachvolejbalistky poprvé na finálovém turnaji padly

17. srpna 2018 12:22 - Hamburk

Po dvou čtvrtečních výhrách si beachvolejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková připsaly na finálovém turnaji Světového okruhu první porážku. Ani v pátém vzájemném duelu nevyzrály na kanadskou dvojici Melissa Humanaová-Paredesová, Sarah Pavanová a na hamburském písku prohrály 17:21 a 19:21.

 

Ronald Zak, ČTK/AP

Zbývající zápas skupiny B odehrají české jedničky, které nedávno vedly i světový žebříček a životní sezonu ukončí na druhém místě pořadí, v sobotu v poledne. Jejich soupeřkami budou Brazilky Agatha a Duda, které je v čele žebříčku vystřídaly a v Hamburku oba dosavadní zápasy zvládly.

Humanaová s Pavanovou se naopak výhrou nad Češkami vrátily do boje o postup. Z každé ze dvou pětičlenných skupin vítězky projdou rovnou do semifinále, páry z druhých a třetích míst budou hrát čtvrtfinále. Turnaj pro nejlepších deset dvojic sezony vyvrcholí v neděli.

Finálový turnaj Světového okruhu v Hamburku:
Skupina B:
Humanaová-Paredesová, Pavanová (6-Kan.) - Hermannová, Nausch Sluková (2-ČR) 2:0 (17, 19).
ČTK, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.