Olomoucko - Pardubice 86:79 (34:42) Basketbalisté Olomoucka postoupili na Final Four Českého poháru

23. ledna 2019 20:53 - Prostějov

Basketbalisté Olomoucka si jako třetí tým zajistili start na závěrečném turnaji Final Four Českého poháru. Ve čtvrtfinále dnes na domácím hřišti i přes špatný začátek porazili Pardubice 86:79 a připojili se k už jistým účastníkům Děčínu a Opavě.

O poslední volné místo se ve čtvrtek utkají mistrovský Nymburk a Kolín. Final Four bude 9. a 10. února hostit Nový Jičín.

Olomoucko si postup na závěrečný turnaj vybojovalo až v koncovce zápasu. Pardubice od počátku vedly a v závěru první čtvrtiny si vybudovaly až sedmnáctibodový náskok. Domácí se zvládli dostat do kontaktu až ve druhém poločasu, vyrovnat ale dokázali až v polovině poslední čtvrtiny. Devítibodovou šňůrou pak duel otočili.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: