Živě

Hvězdný LeBron James už v sezoně do NBA nezasáhne

30. března 2019 23:00 - Los Angeles

Basketbalista LeBron James ukončil předčasně aktuální sezonu NBA, v níž už s Los Angeles Lakers nemá šanci na postup do play off. Vedení klubu oznámilo, že čtyřiatřicetiletou hvězdu na posledních šest zápasů základní části stáhne a dopřeje čas na léčbu zraněného třísla.

 

Mark J. Terrill, ČTK/AP

James má zdravotní problémy už od Vánoc. Kvůli prvnímu vážnějšímu zranění kariéry vynechal 17 zápasů, od konce ledna se ale znovu zapojil do hry. Nyní bude s týmem i nadále cestovat, spoluhráče podpoří i při nadcházejících venkovních zápasech v New Orleans a v Oklahomě.

V play off bude James chybět poprvé od roku 2005, kdy hrál druhým rokem v Clevelandu. Lakers, jejichž tým posílil loni, naopak vyřazovací boje zmeškali pošesté v řadě.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.