Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Půvabná volejbalistka míří na Miss Universe! Stane se královnou krásy?

24. června 2019 14:09 - Tirana/Praha

Pohledná tvář, metr osmdesát výšky a díky sportu exkluzivní postava. Dvacetiletá Cindy Marina, členka albánského reprezentačního družstva ve volejbalu, se stala tento měsíc vítězkou soutěže krásy v Albánii. Ale to ještě není všechno. Balkánskou zemi bude reprezentovat i v prosinci na prestižní Miss Universe v Koreji.

 

Twitter

Narodila se albánským přistěhovalcům v Chicagu a jméno Cindy jí rodiče dali podle světoznámé topmodelky Cindy Crawfordové. Volejbal válí za USC Trojans a to tak dobře, že v sedmnácti byla jako vůbec nejmladší hráčka v historii nominována do albánského národního týmu.

Vedle sportu se modrooká blondýnka od 14 let věnuje i modelingu, a i v něm sbírá úspěchy. V červnu triumfovala jako první rodilá Američanka v soutěži Miss Albánie a nyní bude na sklonku roku reprezentovat zemi svých předků i na Miss Universe v Koreji.

Na ní předá úřadující Miss Universe Catriona Gray z Filipín korunku své nástupkyni. Co říkáte, má tahle pohledná volejbalistka šanci na úspěch?

mm, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.