Brněnští volejbalisté prodloužili ve Zlíně vítěznou sérii

O devátou výhru prodloužili brněnští volejbalisté úspěšnou sérii v extralize. V předehrávaném zápase 17. kola si za 70 minut poradili se Zlínem a dostali se před mistrovské České Budějovice na druhé místo.

Ilustrační foto.

Domácí drželi s favoritem krok díky zlepšenému útoku jen v posledním setu, který prohráli 24:26. Ve zbývajících svěřenci Ondřeje Marka dominovali a ligovou neporazitelnost drží od poloviny listopadu, kdy nestačili na Karlovarsko.

Proti Zlínu se brněnský celek mohl opřít o servis a zaznamenal i devět es. V útoku se pak tradičně staral o body neproduktivnější hráč soutěže univerzál Daniel Římal, který si dnes statistiky vylepšil o dalších 18 bodů.

Právě s karlovarským lídrem soutěže se Brno utká za týden. Západočechy do té doby ještě čeká úterní duel s Libercem. Ostatní zápasy 17. kola se budou hrát o víkendu.