Míčové sporty

Brněnské Šelmy vyhrály pošesté za sebou 3:0, tentokrát v Liberci

12. února 2020 20:49 - Liberec

Brněnské Šelmy v extralize volejbalistek protáhly vítěznou sérii bez ztráty setu na šest zápasů. V předehrávce 23. kola dnes lídr soutěže vyhrál 3:0 na palubovce Liberce a vede tabulku už o 11 bodů před Olomoucí, která má dva zápasy k dobru.

Václav Šálek, ČTK

Brňanky v tomto kalendářním roce vyhrály šestý ze sedmi zápasů, jen v tom prvním nečekaně prohrály ve Šternberku (1:3). Od té doby neztratily ani set, na severu Čech ale musely ve druhé sadě o čisté konto tvrdě bojovat, než ji vyhrály 30:28. V ostatních setech se domácí volejbalistky dostaly maximálně na 18 bodů. Nejplatnější hráčkou vítězného týmu trenéra Ondřeje Bouly byla s 20 body Soňa Mikysková.