Rubriky:

Míčové sporty

Volejbalistky Rossová a Bossová vyhrály v Thajsku americké finále

9. listopadu 2008 11:38 - PCHÚKET

Americké plážové volejbalistky Jennifer Bossová a April Rossová vyhrály turnaj Světového okruhu v thajském Pchúketu. Ve finále v neděli porazily krajanky Nicole Branaghovou a Tyru Turnerovou ve třech setech a po loňském prvenství ve Stavangeru si v seriálu elitních turnajů připsaly druhý triumf, oceněný prémií 28 000 dolarů.

Vítězky tak Branaghové oplatily říjnovou prohru z finále v Dubaji, kde byla její spoluhráčkou dvojnásobná olympijská vítězka Kerri Walshová. Turnerová letos už potřetí skončila ve Světovém okruhu druhá, dvakrát se dostala do finále s Rachel Wacholderovou.

České volejbalistky v Thajsku nestartovaly. Poslední turnaj plážové sezóny se v příštím týdnu uskuteční v čínském městě San-ja, kde budou hrát i muži.

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL:

Finále: Rossová, Bossová (2-USA) - Branaghová, Turnerová (3-USA) 2:1 (-18, 14, 12),

o 3. místo: Bancková, Güntherová (8-Něm.) - Barnettová, Palmerová (13-Austr.) 2:0 (14, 18),

semifinále: Rossová, Bossová - Bancková, Güntherová 2:1 (15, -14, 16), Branaghová, Turnerová - Barnettová, Palmerová 2:0 (16, 12).

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.