Rubriky:

Míčové sporty

Knicks se zbavili drahých hráčů, aby měli na Jamese

22. listopadu 2008 15:46 - NEW YORK

Basketbalový klub New York Knicks se zbavil dvou nejlepších střelců Zacha Randolpha a Jamala Crawforda, aby si vytvořil rezervu v platovém stropu pro možný příchod hvězdy typu LeBrona Jamese.

Randolph byl v pátek společně s Mardym Collinsem vyměněn do Los Angeles Clippers, opačným směrem míří Cuttino Mobley a Tim Thomas. Crawfordovým novým zaměstnavatelem je Golden State Warriors, odkud do New Yorku přichází Al Harrington. Díky těmto změnám budou mít Knicks v roce 2010 volných 27 miliónů dolarů, které mohou nabídnout případné hvězdné posile. Největší zájem mají o Jamese, v té době se stanou volnými agenty také další olympijští vítězové Dwyane Wade či Chris Bosh.

"Tento trejd nám dává větší flexibilitu do budoucnosti a zároveň jsme zůstali pro tuto sezonu konkurenceschopní. Harringtonův talent se skvěle hodí pro náš styl hry. Museli jsme ale oželet Jamala, kterého máme všichni rádi. Přejeme mu v Golden State to nejlepší," uvedl prezident newyorského klubu Donnie Walsh.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.